טיפים ורעיונות למסיבות וארועים 

 
בין אם אתם מארגנים מסיבת יום הולדת או חתונה או יום גיבוש לחברה - גם אתם תרצו שכולם ידברו על הארוע שלכם. לכן, ריכזנו עבורכם מאמרים הכוללים טיפים ומגוון רעיונות שיעזרו לכם לבחור את ספקי השרות המתאימים ושיקלו עליכם את מלאכת הארגון.
 
                                                                                   
הכנת מצגות לאירועים
תחום הכנת המצגות לאירועים הוא תחום שהתפתח מאוד בשנים האחרונות. יש כיום לא מעט חברות המכינות מצגות למגוון רחב של אירועים כגון ימי הולדת, בר מצוות, אירועים עסקיים, הרצאות ועוד. אך לא חייבים לשכור איש מקצוע על מנת להכין מצגת לאירוע מסויים. עם קצת השקעה, ניתן בהחלט להכין באופן עצמאי מצגת מכובדת, אשר תוכל לשמש אתכם באירוע או בהרצאה שלכם. בכתבה זו ננסה לכוון אתכם אל המטרה הזו - הכנת מצגת לאירועים באופן עצמאי. 
 
התפנה לכם יום חופשי מעבודה, החלטתם לנצל אותו לסידורים שהייתם צריכים לעשות כבר מזמן כמו למשל הדפסת פנקסי שיקים, חידוש רישיון הנהיגה וביקור אצל רופא השיניים. במשך היום נזכרתם מדי פעם שעליכם לעשות גם משהו נוסף, מה זה היה??? ואז בסוף היום נזכרתם... אופס!! מחר יום ההולדת של בן הזוג שלכם! או של אחד ההורים! או של החברה הכי טובה!
ואתם, מרוב לחץ בעבודה ועם הילדים, שכחתם לגמרי מהחגיגה. מה לעשות?
אל דאגה. גם בדקה התשעים אפשר לארגן יום הולדת נפלא.
  להמשך המאמר....  
 בר אקטיבי – מהו ומהן יתרונותיו

חוגגים או מציינים אירוע מיוחד? מזל טוב ובשעה טובה! בין אם אתם בשלבי הבירור והתכנון ובין אם אתם כבר בשלבי הזמנת השירותים השונים לאירוע, ישנן כמה נגיעות ייחודיות שיכולות להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח עבור האורחים. אחת מהן היא בר אקטיבי - בר אלכוהול ומשקאות ייחודי, אשר מתאים עצמו לאירוע ומגיע לכל אורח ואורח בקהל – אל החוגגים על רחבת הריקודים, אל ההורים והאחים הנרגשים, ואפילו אל סבתא, סבא והדודים בשולחן. 
יום הולדת 60 – איך חוגגים?
 
כל ימי ההולדת העגולים, החותמים עשור בחיינו, הם משמעותיים ביותר, ונהוג לחגוג אותם בשמחה גדולה. בסיומה של כל שנה ובסיומו של כל עשור נחתם פרק ישן בחיינו ומתחיל פרק חדש ומלא אתגרים. השמחה, הסיפוק על מה שהשגנו עד כה, חוויות העבר, הניסיון שצברנו והצפייה לקראת עתיד מלא הפתעות, הם הבסיס לחגיגות יום ההולדת. כמו כן, משמשות מסיבות יום ההולדת הזדמנות נהדרת להביע אהבה והערכה לאנשים היקרים ללבנו. בהקשר זה, גיל 60 הוא ללא ספק גיל מכובד ומשמעותי מספיק כדי לערוך בו מסיבת יום הולדת מיוחדת ובלתי נשכחת.
 
להמשך המאמר....
פעילויות ODT) Out Door Training)

ODT) Out Door Training) - סדנאות ופעילויות שטח המקנות למידה חווייתית ומהנה.
באמצעות הסדנאות ניתן ליצור למידה ופיתוח מיומנויות שונות כמו: העצמה אישית וקבוצתית, אני כחלק מהקבוצה, עבודת צוות, שיתופי מידע, בניית תוכניות עבודה, יצירת תכנון אסטרטגי, שיקוף תהליכים אישיים, תקשורת בין אישית, תקשורת בקבוצה, הקשבה ועוד.
ניתן לחוות אותה כפעילות משחררת ומהנה, פעילות מצוינת ליום כיף וגיבוש.

להמשך המאמר....
יומולדת 60

ימי הולדת בכלל הם סיבה טובה לחגיגה, ובפרט, ימי הולדת עגולים, המציינים גיל משמעותי במיוחד, כאשר אחד מהם מתייחס ליומולדת 60, המסמל את כברת דרך שנעשתה עד הגיעו של בעל השמחה לגיל זה. יום הולדת מיוחד כזה, מחייב התארגנות מיוחדת, כאשר מחד, חלק מהאורחים כבר לא בשיא הכושר הפיזי ומאידך, אין חובה לקיים אירוע יבש ולא מעניין, אלא לשמור על מורל גבוה ולחגוג אירוע ייחודי ובלתי נשכח. לצורך יום הולדת לגיל 60, ריכזנו עבורכם מספר טיפים ורעיונות
 
אירועים עסקיים

אירועים עסקיים, בדומה לאירועים פרטיים כמו חתונה, בר מצווה, ברית וכיוצא בזה, דורשים התארגנות והיערכות לא מבוטלת, לרבות הזמנת נותני שירות, תיאום בין גורמים, קבלת החלטות ועוד. בין אם מדובר בכנס חברה, אירוע חברה, השקת מוצר, מסיבה צוותית, יום גיבוש וכדומה, התארגנות כהלכה תבחין בין אירוע המאופיין בחוסר עמידה בלוחות זמנים ותכנון לקוי לבין אירוע שיהיה הצלחה של ממש וישרת את המטרה העסקית לשמה התקיים.
להמשך המאמר....
 
עשינו עסק – ארגון אירועים עסקיים
הפקת אירוע עסקי דורשת זמן, כסף והרבה מחשבה והשקעה. אולם חברות רבות בוחרות להפיק אירועים שונים בשל התועלת הרבה שלהם.
סוגי אירועים עסקיים -
אירועים עסקיים ניתן לחלק לשני סוגים:
הראשון הוא אירוע עסקי סגור, שאותו החברה מארגנת לעובדיה, כמו השתלמויות, רענונים ואירועי כיף למינהם. אירועים אלה מטרתם גיבוש הצוות, העשרה, העמקת קשרים אישיים, הוצאת קיטור וכן הלאה.
הסוג השני הוא אירוע עסקי חיצוני שבו פותחת החברה את שעריה אל עסקים ואנשים פרטיים שמוזמנים ונהנים מהטבות ופינוקים שמעניקה להם החברה המארגנת
להמשך המאמר....
 
לגיבוש יצאנו - טיפים לארגון יום גיבוש מוצלח
 
חברות רבות רוצות לתגמל ולדרבן את עובדיהם. יום גיבוש לעובדי החברה הוא הפיתרון המושלם לכך. בהגדרתו יום גיבוש הוא יום שבו מתקיימת פעילות חברתית בין עובדי החברה על חשבון זמן העבודה. הפעילות יכולה להיות מגוונת ובעלת אופי וייחוד שונים. יום גיבוש מתקיים לרוב פעם בשנה, ברוב מקומות העבודה וועד העובדים מקצה את סכום הכסף ליום הגיבוש ובמקרים מסוימים אף מציע את סוג הפעילות שתתקיים ואת אורכו.
להמשך המאמר....
 
עשרת הדברות כיצד לארגן אירוע מוצלח

עשרת הדברות בכיצד לארגן אירוע מוצלח
בין אם החלטתם לקחת יוזמה ולהפיק בעצמכם אירוע ליותר ממאה איש, ובין אם מדובר באירוע מצומצם של עשרה חברים, ארגון האירוע מראש מאפשר לו להיות מוצלח ומהנה לכל המשתתפים. קיימים סוגי אירועים רבים שאותם ניתן לארגן: החל בימי הולדת, בר מצוות וחתונות וכלה באירועים עסקיים. לכל אירוע יש את הייחוד ורמת המורכבות שלו ולכל אירוע יש להיערך בהתאם. מכיוון שמדובר בהפקה שיש להשקיע בה הרבה מחשבה ותיכנון, חשוב לדעת מראש מה כדאי ואיך כדאי לארגן. להלן עשרת הדברות של עשה ואל תעשה בארגון אירועים

להמשך המאמר....
 
יש אירועים בחיים שרוצים לחגוג בגדול. למשל, יום הולדת שבעים של סבא, פרישתו של מורה לאחר המון שנות עבודה או עזיבת חברים וותיקים את עיר מגורכם.
ישנן פעמים שאירוע הוא יוצא דופן בחשיבותו ובמטען הרגשי העמוק שהוא נושא עימו. אירוע כזה יבקש התייחסות יוצאת דופן, נתינה שמשקיעים בה הרבה זמן, מחשבה, והתכוונות אישית.
"חיים שכאלה",
מתנות ברוח
הסוקרים ומבטאים את מפעל חייו של בעל השמחה, תמיד מרגשים ובעלי משמעות. כך יכולים האורחים להתוודע אל מגוון פעילותיו של האיש המדובר, להכיר בו צדדים חדשים, להתרגש יחד איתו עם כל גילוי חדש או זכרון מרגש, וליצור ביחד חוויה בלתי נשכחת.
להמשך המאמר....
איך לבחור מקום לאירוע?

כאשר אתם מתכננים אירוע, בין אם מדובר במסיבה, חתונה, בר מצווה, ברית או אירוע חברה, הדבר הראשון שתצטרכו לבחור הוא מקום לחגיגה. לבחירה זו חשיבות רבה להצלחת האירוע והיא תשפיע על המשך הארגון החל מבחירת עיצוב לאירוע, קייטרינג וכן הלאה.
לצורך כך ריכזנו עבורכם מקבץ טיפים איך לבחור את המקום המתאים ביותר בו ייערך האירוע המיוחד והמוצלח שלכם:

להמשך המאמר....
עיצוב אירועים – מה זה? למה צריך?

כל אירוע הוא יום מרגש. חתונה, יום הולדת, בר מצווה, חתונת הכסף... כל אירוע מתרחש בתאריך מסוים ומסמל איזשהו רגש עמוק מאוד, איזושהי הצלחה, התחלה של משהו, הישג.
לא סתם אנחנו בוחרים לחגוג את האירועים הללו בחברת אנשים רבים ואהובים, ולא סתם אנו בוחרים להשקיע בהם ממיטב משאבינו – זמן, רגשות, יצירתיות וכסף.

להמשך המאמר....
לפנינו אירוע חשוב, שמחה גדולה, מוזמנים ומשתתפים החשובים לנו מסיבות רבות. רגע לפני שנחליט איזה צבעים יקבל האירוע ובאיזה תוכן למלא אותו, בואו נעצור לרגע ונתעמק קלות בדבר המקסים הזה שנקרא - רקדניות בטן.

להמשך המאמר....
לפניך ארוע חשוב וחגיגי, כל מי שאת רוצה בייקרו עומד להיות שם ואת עומדת שוב מול הארון וכל מה שעולה בדעתך הוא – "אין מצב שאני הולכת שוב עם השמלה הירוקה". וגם – "אין לי מה ללבוש..." שזהו המשפט שכבר במאה ה-18 נאמר עליו שהוא המשפט שבנות המין היפה אומרות הכי הרבה פעמים במשך היום... ובכן, איך תבחרי שמלה לערב המיוחד?

להמשך המאמר....
הדרך אל ליבו של הגבר עוברת דרך קיבתו... כבר משחר ילדותינו שמענו והפנמנו את המשפט הזה. והאמת היא כי פעמים רבות גם הדרך אל ליבה של האישה. שולחן ערוך בצורה מושלמת, נרות מנצנצים ופרחים אדומים על השולחן, ואז ארוחת גורמה מושקעת הממלאה את החדר בניחוחות מגרים. ומה עוד עלינו לבקש?

להמשך המאמר....
אם נפתח את המילון נגלה שטלפתיה מוגדרת כ"העברת מחשבות שלא באמצעות החושים המוכרים". מאות שנים ואולי יותר, אנשים משתעשעים בינם לבין עצמם ביכולת טלפתית. אנחנו חושבים על מישהו ופתאום הוא מתקשר, אנחנו מתחילים להגיד דבר מה והחבר שלידינו מתחיל להגיד בדיוק את אותו הדבר.

להמשך המאמר....
מה בנות אוהבות? מה בנות אוהבות כשהן עם בנות? מה גורם לנו להזיל דמעה, להתחבק, להתגלגל מצחוק ולהרגיש שאנחנו חלק משבט ענק וייחודי שחי פה כבר מאות ואלפי שנים?.
 
סוף מעשה במחשבה תחילה, זה לא עוד קלישאה. כאשר רוצים להפוך את האירוע שלכם למשהו שכולם יזכרו, הרי שיציאה מהמוסכמות ומגני האירועים אל הטבע עצמו תניב את האפקט המיוחד שלעולם לא ישכחו.
 
הנה גדלנו בשנה, אולי אפילו בעשור... וגם אנחנו רוצים לחגוג באינטימיות עם חברנו הקרובים באמת. לא בהכרח סביב שולחן ולא עוד ערב משמים של שיחות חולין, אלא משהו פרוע, שמוציא את המשתתפים להתלהב
 
"..כל אחד רוצה להיות זמר..." שרו אריק איינשטיין ושלום חנוך וצדקו. אין כמו לשיר.
השירה מחלצת את האוויר מהריאות, משחררת את שרירי הפנים שלנו ולכמה רגעים מזכירה לנו בכל אחד מתאי גופינו אחווה ושמחה מה הן.
הנה מתקרב לו יום ההולדת. או שמא זהו יום הנישואין שלכם? מסיבת רווקות? יום הולדת שבעים לסבא? כל ארוע חשוב, מרגש, בו אנו רוצים להזמין אורחים ולחגוג איתם ביחד יכול להפוך לאירוע של חוויה עמוקה ומשמעותית.
אם את מתכננת מסיבת רווקות שלא תשכח, המאמר הזה עבורך ועבור החברות שלך. מתכון מנצח למסיבה מושלמת. אם יש את כל החומרים הדרושים, אופן ההכנה קל במיוחד.
מסיבות למבוגרים בסימן החגים.

אך איזה כיף להיפגש עם כל החברים הקרובים ולבלות ביחד ערב מהנה ומלא שמחה וצחוקים. לא צריך אף פעם סיבה למסיבה , נכון? אבל על אחת כמה וכמה כיף לארגן מפגש לכל החבריה בסימן החגים. במיוחד אם אתם הורים לילדים קטנים, ואחרי שרצתם ממסיבת חנוכה בגן אחד למסיבת פורים בגן השני מגיע לכם רגע לעצור, לקחת פסק זמן ולבלות במעגל החברים שלכם ופשוט להינות מערב משחרר וכיפי.

להמשך המאמר...
מופע קסמים זה מופע משעשע, סוחף ומרתק. משום מה נהוג לחשוב שמופע קסמים זה מופע שנועד לאירועים הקשורים לילדים אבל זו טעות. יש דבר כזה קוסם למבוגרים ואפילו מאוד מומלץ ומאוד פופולארי בקרב מארגני אירועים שונים, גם אם מדובר באירוע פרטי או עסקי.
אין אחד שלא מתלבט מה לתת מתנה ליום הולדת לחבר טוב, לאישה, לבעל? מה לתת מתנה ליום נישואין? או סתם ככה כי אוהבים? איך להפוך יום מאורע חגיגי ליום ייחודי ומרגש?
ריקודי בטן – ביטוי שאנו נתקלים בו די הרבה בחיי היום יום שלנו.
בכל תוכנית בידור של אירוע חברתי, פרטי ואחר הופעה של רקדנית בטן היא סוג של אטרקציה מרכזית שמרתקת ומרגשת אורחים. הופעה כזו מוסיפה הרבה קסם, צבע והופכת את האירוע למוסיקלי וססגוני במיוחד.
 
 השבועות הקודמים לאירוע יכולים להיות מאד לחוצים, בימים אלה שלפני האירוע תתעסקי בעיקר בבחירת שמלה, נעליים, תסרוקת וחשוב מכל איפור לאירוע הגדול.  אספתי עבורך מספר עצות איפור עבור האירוע המתקרב. אם תממשי את הטיפים אני יכולה להבטיח שהמראה שלך יהיה רחוק מלהיות מוזר, משעמם או רגיל.
 
כל אחד שמארגן אירוע מפחד "ליפול" על מפעיל שלא יעמוד בדרישתו או לבחור מקום לא מוצלח לאירוע עצמו. אנחנו פה בדיוק בשביל למנוע מדבר כזה לקרות.
אספנו למענכם את מיטב החברות ומפעילים המקצועיים ביותר שיעמדו בדרישותיכם ויעשו לכם אירוע בלתי נשכח שידברו עליו עוד רבות.
DJ / תקליטן

שמחה ברחבה זה הדבר הכי חשוב. ריכזנו עבורכם מספר טיפים לבחירת DJ מומלץ, איזה מידע כדאי לברר עם התקליטן שלכם וכיצד תבחרו את האחד שיקפיץ את האירוע מתוך מבחר התקליטנים שיש. אז... שימו אוזניות ותתחילו לרקוד כי אין חתונה או מסיבה בלי בלי בלי מוזיקה!
עיצוב ארועים

אירועים מעוצבים מיועדים לכולם. לפרטיים ולחברות, לבעלי תקציב גבוה ולבעלי תקציב מצומצם יותר. כל אחד יכול להנות מאירוע מרהיב ומתוקתק. כל אחד יכול ו...גם לכם מגיע.
במאמר זה נעשה לכם סדר במחשבות ונסביר לכם על האפשרויות השונות בתחום עיצוב הארועים.
האירוע שיכניס את כל המשתתפים לאקסטרייייייייים
כל סיבה היא סיבה טובה לאירוע וכל אירוע הוא סיבה מצוינת לעשות משהו שונה, ייחודי ואפילו נועז יותר. אז מקמו עצמכם על ציר האקסטרים - אקסטרים לייט, אקסטרים שאנטי או... טורבו אקסטרים - וכנסו לפעולה.
 

 
לא חייבים להיות רקדני בטן כדי להפיק אירוע מזרחי

כשרוצים באמת לעשות שמח, ביום הולדת, טקס חינה, חתונה בר מצווה או מסיבת הפתעה - הולכים על מזרחי. כי אירוע בסגנון מזרחי הוא תמיד תמיד ערובה להופעה מלהיבה, לאוכל מצוין, מוסיקה אותנטית, כלי נגינה מרגשים ולהרבה הרבה שמח...
חגיגת יום נישואין ניתן לחגוג באופנים רבים ומגוונים אך משימת החיפוש וההתלבטות עלולה לעיתים להוביל אותנו שוב לסרט בקניון השכונתי וקינוח בבית הקפה הקרוב.
 
אירועים הכוללים מידע, התייחסות ותשומת לב מיוחדת לבעל השמחה אינם סובבים בדרך כלל סביב רחבת הריקודים או האוכל... במרכזם של אירועים אלו - בדרך כלל ימי הולדת עגולים בגילאי 60, 70, או 80 - נמצאת הפקה מתוכננת מראש של חיים שכאלו, מספרי סיפורים או סרט אליהם מתלווים תכנים משלימים המעניקים פן מרגש נוסף על בעל השמחה.
 
להמשך המאמר...
 
כל השובבים, הסקסיים, הבישנים והמתחסדים מתבקשים להתייצב באירוע!

(הכתבה מיועדת לגברים ולנשים כאחד)
כולם רוצים מדי פעם להשתחרר, להיחשף לאירוע חושני שאינו חלק מחיי השגרה, וליהנות עד הסוף. הם אולי לא יודו בזה בפה מלא אבל גם האורחים שלכם ישמחו להפעלה מרתקת, המיועדת למבוגרים בלבד, לחשפן, לחשפנית או לסקסולוגית ...
 
כל מה שרציתם לדעת על ארגון אירוע למבוגרים...

כל אירוע "מצוין", כדברי האורחים, הוא אירוע שההכנה שלו הייתה גם כן "מצוינת". אז אם החלטתם לא לקחת מפיק אירועים רשמי ואתם מעוניינים להתמודד בעצמכם עם ארגון האירוע - וגם להצליח - חשוב שתקראו מאמר זה מההתחלה ועד הסוף...
 
להמשך המאמר...
 
תתפלאו, אירועים רוחניים בסגנון מיסטי או אלטרנטיבי מתאימים כמעט לכולם...
אם אתם מתכננים אירוע אינטימי יחסית כגון מסיבת רווקות, מסיבת גיבוש לקבוצה נבחרת או אירוע חברה מפנק, תוכן בסגנון מיסטי או אלטרנטיבי יתאים לכם בדיוק.
 
יום הולדת מתקרב ובא ? יום הנישואין עומד בפתח ? מסיבת רווקים ? רווקות ? חשבתם כבר מה לעשות ? נשאלת השאלה כיצד תוכלו לסחוף את האורחים ולספק להם חוויה שתשאיר אותם עם ערך מוסף, עם תחושה של ערב בלתי נשכח, עם טעם של עוד...
 
 שיט רומנטי – ספינת האהבה הפרטית שלך
 
החיפוש אחר מתנות לאהובינו הוא אינסופי, בכל יום קמות להן אטרקציות חדשות, נפלאות ומיוחדות. עיתים דווקא מתנות אלגנטיות עם ניחוחות נוסטלגיים יותר טומנות בחובן קסם, אווירה ותפאורה ששום להיט חדש לא יכול לספק. הכוונה כאן היא כמובן למתנה כגון שייט רומנטי לבני הזוג.
 
טיסה רומנטית – כי השמיים הם הגבול
 
מחפשים מתנות מרגשות ? מתנות מקוריות ? מתנות אהבה שנוגעות בשחקים ? - עצרו! טיסה רומנטית היא התשובה עבורכם.
טיסה בשמי הארץ זוהי מתנה אידיאלית לאנשים שמחפשים להפתיע את יקיריהם.
 
זרים מתוקים לאנשים שאוהבים

זרים מתוקים הם חלק מן הטרנד החדש כיום, וזוהי בהחלט דרך נפלאה לשמח את החוגגים יום הולדת. במקרים רבים בהם אין זמן להכין עוגה, תמיד יש האפשרות להזמין זר מתוק לבעל/ת השמחה.