דף הבית > שלומי לניאדו - דמויות לאירועים

תמונת שלומי לניאדו - דמויות לאירועים בדרנים, סטנדאפ, פנטומימה ואומני במה

בדרנים, סטנדאפ, פנטומימה ואומני במה

אירוע עם
שלומי לניאדו - דמויות לאירועים
Feedback Form
Feedback Analytics


המלצה אחרונה

תודה ענקית לשלומי ואיריס
שם: משפחת דיודסון
01/10/2013


שלומי ואיריס המדהימים הפקתם לנו ארוע שכל חתן וכלה יכולים רק לחלום עליו. בחרתם לנו מקום יפה ביופיו, כיוון שאנחנו לא מתגוררים בארץ אתם הייתם הרגליים, ידיים, והעיניים שלנו. הרגשתי חופשי להתקשר אליכם ב 2 לפנות בוקר לעזרה ותמיכה ואני לא אשכח איך איריס היתה מרגיעה אותי ואומרת לא לדאוג היא היא כבר ארגנה את הצלם, החופה, והפרחים יום לפני. כשנחתתי הכל כבר היה מתוקתק, חלומה של כל כלה. שלומי הנחה את הארוע דיבר באנגלית ובעיברית למשפחתי ומשפחת החתן וריגש אותנו עד דמעות כשתקע בשופר. איריס דאגה לי לאוכל, שתייה, דאגה לנגב אותי מזיעה כשרקדתי ולפדר את פני שאראה טוב בוידאו ובצילומים. שלומי בידר והצחיק את האורחים עם כשרונו הנדיר והדמויות המפתיעות שלו. שלא נדבר על ההפתעות שהוא חילק לאורחים הוא גרם אפילו לסבתי לקום ולרקוד. שלומי ואיריס פשוט מלאו את כל משאלות ליבי והפיקו לי חתונה מושלמת מ-א עד ת באיכות וברמה גבוהה. ובבר/בת מצווה של הילדים ב"ה אנחנו לא מוותרים עליכם.... תודה  על הכל אוהבים אותכם משפחת דיודסון
שלל דמויות : אביר, קיבוצניק, טבח, טכנאי טלפון, מוהל, רבי, אסיר, מציל, גנרל רוסי, שוטר, מוכר פיצוחים, מחלק עיתונים, שדכן, הקוסם מרלין, מלך אנגליה ו... עוד ועוד אתם תגידו לנו מה סוג האירוע ואנחנו נתאים לכם את הדמות. שנים של ניסיון , אירועים בארץ ובחו"ל.


המלצות נוספות (סך הכל 2)

הכותרת שלי: שלומי לניאדו - ק ו ר ע מצחוק
שם: מיכל
תאריך: 15/07/2010

ראיתי את שלומי לניאדו לפני מספר ימים בתיאטרון חולון במופע של כנס הקסמים וצחקתי כמו שלא תחקתי הרבה זמן. שלומי הסתובב באולם ועלה על הבמה בדמות שוטר, והיה פשוט קורע מצחוק. תודה לשלומי - גרמת לי למצב רוח מעולה!!!


בחזרה לראש הדף