אירוע סוף במחשבה תחילה

אירוע סוף במחשבה תחילה

יעל שי דקל, 09/03/2011

 סוף מעשה במחשבה תחילה, זה לא עוד קלישאה. כאשר רוצים להפוך את האירוע שלכם למשהו שכולם יזכרו, הרי שיציאה מהמוסכמות ומגני האירועים אל הטבע עצמו תניב את האפקט המיוחד שלעולם לא ישכחו.

הויכוח הישן אם לעשות את האירוע באולם אירועים לעשות מסיבת ריקודים מפוצצת ככל שתהיה ליום הולדת 50 זה מגניב, אבל אין בזה משהו מיוחד במיוחד. אבל את טיול המשפחות על אופניים ביערות הכרמל, שבעקבותיו כולם יושבים לעל האש ענקי, אף אחד לא ישכח.
או בגן אירועים כבר מזמן התחלף בויכוח חדש, האם לעשות את החתונה ביער או בחוף הים? בר מצווה יכולה להיות במקום במסעדה על צוק אפולוניה עם השקיעה, בכלל היום יש יותר מקום לחגוג וכל סיבה הופכת לסיבה למסיבה. עכשיו יותר מתמיד אנחנו מחפשים לצאת באירועים ולהתחבר לטבע. אז לחלום לכולם מותר, אבל מה חשוב לדעת כדי להביא את הדברים לכדי מימוש?

אז למה צריך לדאוג?
כאשר שוכרים את שירותיהם של גני אירועים מקבלים חבילה שמכילה את כל צרכינו. יש ריהוט, יש אזורים מיושרים לישיבה ובמה לריקודים, יש תאורה וחיבור לחשמל לכל המכשירים שצריך ובהרבה מהמקרים יש גם עיצוב מעניין שהולך עם המקום. אבל אם מתחשק לכם למשל לעשות את האירוע שלכם ביער חמד? אתם תהיו אלה שתצטרכו לדאוג לכל הדברים בעצמכם. הרבה פעמים בשביל אירוע סוף, משלמים ואף ביוקר. חישוב קל של הקייטרינג, המעצבת, התקליטן והציוד שתצטרכו להביא, מבשר הרבה עבודה אבל גם טומן בחובו אירוע וחוויה בלתי נשכחת.
 
לאיזה אירועים זה מתאים?

כאשר אתם רוצים לעשות אירוע בחיק הטבע חשוב לקחת בחשבון לא רק את מה שאתם חולמים אלא גם לרדת לרמת הפרטים הקטנים ביותר. לדוגמא האם חשמל נחוץ? אם אתם עושים אירוע שקט של אוכל טוב, יין ורביעיית מיתר אין שום בעיה לחגוג ביער בן שמן. אבל ברגע שיש תקליטן וקייטרינג אתם צריכים חשמל, מה שאומר גנרטור. מדובר בשינוי של האווירה ודורש היערכות ומחשבה.
דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא סוג האורחים. לאירוע בחוף הים למבוגרים במיוחד יהיה קשה להגיע, כשם שלאורחים עם ילדים קטנים יהיה קשה ליהנות כי הם יהיו עסוקים בלשמור ולהשגיח. שווה להשקיע מחשבה גם לנושא הזה בטרם תתקבעו על רעיון מגניב ככל שיהיה.
עוד דבר שצריך להקדיש לו מחשבה הוא מה אתם מתכננים כתוכן באירוע. כלומר למטרת ריקודים בחתונה צריך רחבת ריקודים. לחתונה בחוף הים יש לבנות אחת או להביא. בבר מצווה ביער אין אפשרות לעשות מצגת עם מסך ומקרן, אבל אפשר לעבור לקטע קריאה כמו פעם עם תמונות ואמצעי המחשה לא חשמליים.

אירועים לא קונבנציונליים
לעשות מסיבת ריקודים מפוצצת ככל שתהיה ליום הולדת 50 זה מגניב, אבל אין בזה משהו מיוחד במיוחד. אבל את טיול המשפחות על אופניים ביערות הכרמל, שבעקבותיו כולם יושבים לעל האש ענקי, אף אחד לא ישכח.
דרך מיוחדת לחגוג בר מצווה יכולה להיות, למשל, טיול עם מדריך תיירים ואוטובוס. את הטיול מקנחים באיזו מסעדה מעניינת או בקרחת יער בבן שמן, כאשר שם מחכים לילדי הכיתה קייטרינג ותקליטן.
רעיון נחמד למסיבת רווקים מיוחדת יכול להיות טיול ג'יפים למדבר. אתם יוצאים לדרך עם כל החול, האבק והסחבקיה. בערב חוברים לקייטרינג שמאכיל אתכם כמויות בשר שלא עולות על הדעת, אבל כן נדחסות לבטן. אחרי כמה בירות השירים מתחילים לצוץ לצד סיפורים מהצבא ומהתיכון ובבוקר אחרי שהתגברתם על כאבי הראש חוזרים לטיול. אז נכון לא תהיה חשפנית אבל תהיה מזכרת לכל החיים.
בקיצור כמו שאמר וולט דיסני אם אתם מצליחים לחלום את זה אתם יכולים לעשות את זה! בהצלחה ושיהיה במזל טוב.

 

מחפשים רעיונות נוספים ? בקרו בדף המאמרים אטרקציות למסיבות .

 

מילות מפתח: