יום נישואין


מתלבטים כיצד לחגוג את יום הנישואין הבא? אתם לא לבד.

חגיגת יום נישואין ניתן לחגוג באופנים רבים ומגוונים אך משימת החיפוש וההתלבטות עלולה לעיתים להוביל אותנו שוב לסרט בקניון השכונתי וקינוח בבית הקפה הקרוב.
ובכן, לא עוד.


איך לחגוג את יום הנישואין?
לזוגות הצעירים שבניינו מומלץ לחזק את הרומנטיקה, לשבת על כוס יין מבציר משובח במסעדה מהודרת או להזמין שף פרטי שיפתיע אתכם בארוחת גורמה, אפילו אצלכם בבית. הנועזים והמקוריים שבניינו בוודאי ישמחו להפתיע את בן הזוג ביום כיף שכולו זוגיות. יום המתחיל בטיסה רומנטית בשמי הארץ או שיט יאכטות ומסתיים בספא מהודר ומפנק אשר יותיר את בן הזוג פשוט ללא מילים...
(דרך אגב, עצות אלו מתאימות גם לצעירים ברוחם ולא בגילם, למתגעגעים לאינטימיות ולרומנטיקה, או לרואים ביום מיוחד זה הזדמנות להתחיל דף חדש או להגיד פשוט כמה אוהבים...)

חוגגים 5, 10, 20 שנות נישואין או יותר?
לפניכם הזדמנות שלא תחזור (לפחות לא בקרוב...) להראות לכוווווולם כמה חשוב הקשר שלכם וכמה אתם מוקירים אותו. האמינו לנו, כולם ישמחו לבוא ולהשתתף בשמחת יום הנישואין שלכם. את האירוע המיוחד ניתן לערוך במגוון רחב של מקומות, להזמין קייטרינג איכותי שלא יפסיקו לדבר עליו... לעצב את האירוע באופן שתמיד חלמתם... ולמלא אותו בתוכן שמתאים בדיוק, אבל בדיוק, לכם ולמוזמנים:
חיים שכאלו למכורים להיסטוריה המשפחתית ול"סיפורים שמאחורי הקלעים", הפעלות ומשחקי חברה למעוניינים בפעילות שוקקת ודינאמית (ולא בהכרח רוצים לעמוד במרכז תשומת הלב לאורך המסיבה כולה) וערב מספרי סיפורים לאוהבים להקשיב ולהתענג על חוויות אישיות ומרתקות של אישים יוצאי דופן אשר כל הסיפורים העסיסיים והמיוחדים פשוט "נדבקים" אליהם.

אז איזו חגיגה מתאימה לכם? נכון, עדיין קשה לבחור, אבל עכשיו הרבה הרבה יותר ממוקד. ולפני שניגשים לתכנון יום ההולדת מומלץ לקבל כמה החלטות: מה אופי האירוע (חגיגה רומנטית ואינטימית או אירוע רב משתתפים), מהו התקציב, מיהם המוזמנים (ומהיכרות איתם כיצד הם היו מעדיפים לחגוג) ובמיוחד, מהו הדבר שאתם רוצים לזכור מיום מיוחד זה.


השתכנעתם? רוצים לבחור מפעיל שינחה לכם את האירוע? בקרו בדף הפעלות ומשחקי חברה שלנו.

מחפשים רעיונות נוספים ליום הנישואין? בקרו בדף הטיפים והמאמרים למסיבות וארועים שלנו.